Bij EBC Golfkarton vinden we duurzaamheid en maatschappelijk verantwoord ondernemen belangrijk, om zo een positieve bijdrage te leveren aan de wereld om ons heen. Daarom hebben we vier Sustainable Development Goals (SDG’s) gekozen die nauw aansluiten bij onze activiteiten én bij onze visie op maatschappelijk verantwoord ondernemen. Deze doelen vormen de basis van ons duurzaamheidsbeleid.
Eén van deze doelen is SDG 4: kwaliteitsonderwijs, waarbij we geloven dat kennisontwikkeling de sleutel is tot vooruitgang. Om hier actief invulling aan te geven, is onze kwaliteitsmanager Rebekka van Laar-Schenkenveld op donderdag 12 maart aanwezig geweest bij de Nationale Verbeterdag in Fort Voordorp.


Bron Coen Koppen Fotografie
De Nationale Verbeterdag, georganiseerd door Kwaliteit in Bedrijf, is het grootste kennis- en netwerkevent binnen de QHSE-wereld. De dag staat volledig in het teken van continue verbetering, kennisdeling en netwerken. Met een breed aanbod aan kennissessies en workshops richt het event zich op het verbeteren van organisaties én persoonlijke ontwikkeling.
Tijdens deze dag heeft Rebekka diverse presentaties en workshops gevolgd, onder andere gericht op het versterken van kwaliteitsbewustzijn binnen organisaties. Hierbij werd gekeken naar alle lagen: van medewerkers op de werkvloer en teamleiders tot de rol en invloed van de kwaliteitsmanager zelf.
Daarnaast heeft zij een sessie over AI bijgewoond, met een duidelijke conclusie: de grootste fout is niet de verkeerde AI kiezen, maar blijven wachten terwijl de wereld door beweegt.









